March 28, 2024, 10:38:34 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
News: Welcome to Talk.ws - The Official Forum for all GDI members!

If you are a new member please make sure to read the "Forum Rules, Forum Tutorials, and GDI FAQs" section.

Please avoid posting any questions which may require us to discuss detailed information regarding your GDI account. Such questions should be submitted to support@wsdomains.ws.

GDI has a strict Anti-SPAM policy. Please do NOT send unsolicited messages via Private Message.
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Це ваш щоденний руки на підтримку вашою мо  (Read 3954 times)
WilliamAmis
Hero Member
*****
Posts: 1016


It's only about, what you determined as success!


View Profile WWW
« on: August 16, 2013, 11:34:36 AM »

Здравствуйте і ласкаво просимо в GDI,

Я хочу бути першим, хто запропонував допомогу в яких областях вам потрібно знати в першу GDI. То вам також буде показано, як використовувати GDI за те, що вона була створена близько. Ви можете продовжувати бути порушені, як повинно. Тим не менше, коли ви заспокоїлися від усього обману і блиску потім повернутися сюди і величезний повільний подивимося, що я допоможу вам, поки ви не звернетеся до спонсора або хто-небудь з ваших спонсорів.

Це перший крок в один день, це звернутися в спонсором один на один розмову. Вони повинні бути в змозі показати вам, що GDI і як використовувати його на основі вашого бізнесу. Зрозумів, GDI є тільки частина фундаменту, що ви будете створювати реальні тверді foundtion першим. Тоді вам буде показано, як створити реальну унікальну бізнес самостійно.

Дозвольте мені навести вам приклад. Мій бізнес був навколо з початку 70-х років Друзі інтерактивні спільноти. Я спеціалізуюся на послуги з підтримки бізнесу незалежно від того, як маленький або великий. І все це без вартості за мої послуги довічне утримання. Це ніколи не згадувалося жодної компанії, яка не є некомерційною корпорації

Ну, я Надавайте послуги з підтримки бізнесу, індивідуальні підприємці і будь-яку установу, що є надання послуг для наших громад у всьому світі. Незалежно від того, де ви знаходитесь у нас є підтримка в кожній області у вас буде проблема с. Почати бізнес для підтримки його живим.

Це моя справа вже більше 30 років і залишиться. Тепер, GDI є і завжди буде моїм одна зупинка місце, яке є величезною частиною міцний фундамент, що мій бізнес і 100s інших розраховувати на з різних причин.

Коли ви з вашим спонсором чи вищим почала з самого початку про те, що їхній бізнес. Більшість людей плутають з висловлюванням, у мене є бізнес, я продажу Avon, або і т.д. .. або я аффилированного маркетингу. Вони не є власниками бізнесу, і це problme з нашою промисловістю. Це все продажу посад і більше нічого поки вони платять компанії, щоб мати честь продовжувати витрачання грошей у них немає для такий шанс є у людей зробити те ж саме. Ніколи не буде Чи людям робити гроші з усього, що робиш. Ті, хто зробив це з тих компаніях, де з ними в починаннях, коли ніхто більше не було навколо, і вони побудувати імперію продавці продукту від компанії Niether з вас є. Вони не керівники або все таке. Вони просто з продажу, які увійшли до часу, перш ніж всі інші. Найбільш вдалий час, але все ще тільки продавців.

Тепер, якщо ви хочете встановити реальний бізнес онлайн або оффлайн. Ви б і завжди буде потрібен фундамент перш ніж ви побачите ні грошей, ні зростання. Саме так і підприємствам встановлюються. GDI є єдиним місцем, можна створити основу і створити реальний бізнес. Тим не менш, не стверджуємо, що GDI такий же бізнес, дізнатися, що GDI і як використовувати його правильно в перший раз.

Я завжди буду поруч і так буде моєю глобальної сім'ї / партнерів, які ви можете сказати, хто ми є, дивлячись на наших профілів і бачити, що це повне в області підпису ви можете зв'язатися зі мною чи їх наодинці тільки після того, як не вдалося зробити зв'яжіться з вашим спонсором чи вищим.

Ми з нетерпінням чекаємо в наданні інформації прямо тут, які допоможуть вам розібратися в цьому. Візьміть ваш час і серйозно підійти до питання, якщо ви хочете реальний бізнес або просто діяти, як решта продавця, який платить, щоб продажі майна інших народів?
Logged

"Semper Fidelis - Always Faithful"

"All Is Well" Together We Will Make It!
William E. Amis,Jr.III
(888) 888-9802 ext. 75152
24hr request for support http://www.vcita.com/william.amis?
(Hands On Trainning)
williamamis@amisinteractivecommunities.ws
WilliamAmis
Hero Member
*****
Posts: 1016


It's only about, what you determined as success!


View Profile WWW
« Reply #1 on: April 28, 2014, 11:23:07 AM »

Здравствуйте ,

Я бачу , що є сотні людей , які можуть читати цей . Я хочу , щоб ви знали , все ваша підтримка від мене буде на вашій мові. Це просто відео і пройти через с нами в кожній області , щоб побудувати свій міцний фундамент з GDI ,

Є тільки дві причини людина онлайн . Ви , здається , той, хто шукає , щоб створити джерело доходів ніхто , крім ви можете контролювати , чи не так?

Ну , якщо ви вичерпали всі спосіб вступити в контакт з вашим спонсором і вищестоящих . Тоді ми можемо допомогти вам всю дорогу. Вам не доведеться навіть ні копійки від вас . Ми , крім нічого , крім вдячності , щоб допомогти поліпшити свою концерт.

Я зустрівся з вами в першу чергу особисто. Я хочу дізнатися , що саме ви намагалися і зараз хоче просувати за допомогою GDI в якості основного частина ваших операцій .

You перспектива все зміниться менш ніж за 3 хвилини. Просто , зустрічі зі мною. Я , ви пройдете через , як ми бачимо , і використовувати GDI . Ви ніколи не буде таким , як раніше.

Зв'яжіться зі мною через мій оперативної відомчої електронної пошти нижче .

Я відчуваю , що ми збираємося дізнатися так багато разом. Для мене велика честь бути той , хто буде у вашому житті подорож , в цьому житті. Це все про подорожі , робити речі , зустрічі цікавих людей. Подорож в нових місцях і навчання різних культур. Знання є сила тільки тоді , коли зроблено з правильними діяльності .

Миру і благополуччя Вам і Вашій родині ,

" Semper Fidelis - завжди вірний"
Logged

"Semper Fidelis - Always Faithful"

"All Is Well" Together We Will Make It!
William E. Amis,Jr.III
(888) 888-9802 ext. 75152
24hr request for support http://www.vcita.com/william.amis?
(Hands On Trainning)
williamamis@amisinteractivecommunities.ws
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Copyright © 2024 by Global Domains International, Inc. · All Rights Reserved
701 Palomar Airport Road #300 · Carlsbad, CA 92011 · 760-602-3000