March 28, 2024, 07:35:11 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
News: Welcome to Talk.ws - The Official Forum for all GDI members!

If you are a new member please make sure to read the "Forum Rules, Forum Tutorials, and GDI FAQs" section.

Please avoid posting any questions which may require us to discuss detailed information regarding your GDI account. Such questions should be submitted to support@wsdomains.ws.

GDI has a strict Anti-SPAM policy. Please do NOT send unsolicited messages via Private Message.

Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bu dilinizde destek günlük eller!  (Read 2994 times)
WilliamAmis
Hero Member

It's only about, what you determined as success!

View Profile WWW
« on: August 16, 2013, 11:34:36 AM »

Merhaba, ve GDI hoş geldiniz,

Sana GDI ilk içinde bilmeniz gereken hangi alanlarda yardım sunan ilk olmak istiyorum. Sonra da bu konuda oluşturulmuş ne için GDI nasıl kullanılacağı gösterilir. Eğer gerektiği gibi heyecan devam edilebilir. Yine de, tüm yutturmaca ve ışıltı gelen sakin zaman sonra buraya dönün ve size sponsor veya üst hat herkes irtibata kadar size yardımcı olacak ne bir büyük yavaş göz atın.

O gün bir ilk adımdır bir tartışma bir için sponsor başvurmaktır. Onlar GDI ve nasıl iş dayalı kullanmak için ne göstermek gerekir. , GDI sadece ilk gerçek sağlam foundtion kuracak bir temel bir parçası olduğunu var. Sonra kendi gerçek eşsiz bir iş yaratmak için nasıl gösterilir.

Bana bu bir örnek vereyim. Benim işim erken 70s Amis İnteraktif Topluluklar yılından bu yana civarında olmuştur. Ben iş destek hizmetleri ne kadar küçük veya büyük uzmanım. Benim ömür boyu destek hizmetleri için bir maliyet olmadan bütün. Bu kar amacı gütmeyen bir Corp olmayan herhangi bir şirket tarafından söz asla

Eh, ben işletmeler, bireysel iş sahipleri ve dünya çapında topluluklara hizmet sağlamak için herhangi bir kuruluş için destek hizmetleri sağlamak. Size her alanda destek neresinde olursa olsun sizinle bir meydan okuma olacaktır. Ayakta tutmak için bir iş kurma.

Bu 30 yıldır benim iş ve kalacak. Şimdi, GDI ve her zaman başkalarının benim iş ve 100'ler çeşitli nedenlerle güvenebilirsiniz sağlam bir temel büyük bir parçası benim bir durak yeri olacak.

Onların iş ne başında gelen sponsor veya üst hat başlangıç ​​ile olsun. Çoğu kişi ben satış Avon, ya da vb .., bir iş var ya da ben bir Affiliate Pazarlamacı duyuyorum söyleyerek karıştırılır. Bu iş sahipleri değildir ve bizim sanayi ile problme olduğunu. Bu tüm satış pozisyonları ve henüz onlar insanlar aynı şeyi için bir şans yok para harcama devam onuruna sahip bir şirket ödemek başka bir şey değildir. Orada insanlar sadece yapmaktan para kazanmak asla. Onlarla beginings de hiç kimse civarındaydı ve ne zaman size bir şirket niether gelen ürün satış kişilik bir imparatorluk kurmak nerede bu şirketler ile yapmış olanlar kendi. Hiçbir CEO'lar ya da tüm bu şeyler vardır. Onlar herkes yapmadan önce zaman var sadece satış insanlar. Henüz doğru zaman hala satış elemanları.

Şimdi, çevrimiçi veya çevrimdışı gerçek bir iş kurmak istiyorsanız. Eğer herhangi bir para ya da büyüme görmek önce ve her zaman bir temel gerekir olacaktır. Bu işletmeler kurulmuş ne olduğunu. GDI bir temel oluşturmak ve gerçek bir iş kurabilir tek yerdir. Ancak, GDI bir iş sadece GDI ne olduğunu tanımak ve nasıl doğru şekilde ilk kez kullanmak olduğunu ifade yok.

Ben her zaman etrafında olacağım ve bu yüzden benim Küresel Aile / sen bizim Profillerine bakarak kim söylemek ve görebilirsiniz Ortakları yapmak için başarısız oldu sadece sonra teke tek benimle temas ya da olabilir imza alanı içinde tamamlandığında olacak sponsor veya üst hat ile temas.

Biz burada size bu hakkı yardımcı olacak bilgiler sağlayan sabırsızlanıyoruz. Eğer zaman ayırın ve gerçek iş istiyorum ya da sadece geri kalanı satış diğer insanların mal için ödediği bir satış kişi olmak gibi davranırsam konusunda ciddi olsun?

"Semper Fidelis - Always Faithful"

"All Is Well" Together We Will Make It!
William E. Amis,Jr.III
(888) 888-9802 ext. 75152
24hr request for support http://www.vcita.com/william.amis?
(Hands On Trainning)
williamamis@amisinteractivecommunities.ws
Pages: [1]
  Print  

Jump to: