April 20, 2024, 04:52:55 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
News: Welcome to Talk.ws - The Official Forum for all GDI members!

If you are a new member please make sure to read the "Forum Rules, Forum Tutorials, and GDI FAQs" section.

Please avoid posting any questions which may require us to discuss detailed information regarding your GDI account. Such questions should be submitted to support@wsdomains.ws.

GDI has a strict Anti-SPAM policy. Please do NOT send unsolicited messages via Private Message.
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Αυτό είναι τα χέρια σας σχετικά με την υποστήριξη  (Read 2470 times)
WilliamAmis
Hero Member
*****
Posts: 1016


It's only about, what you determined as success!


View Profile WWW
« on: August 16, 2013, 11:34:36 AM »

Γεια σας και Καλώς ήρθατε στο GDI,

Θα ήθελα να είναι ο πρώτος για να προσφέρει βοήθεια με ποιες περιοχές θα πρέπει να γνωρίζουμε εντός GDI πρώτα. Στη συνέχεια, θα πρέπει επίσης να δείξει πώς να χρησιμοποιούν το GDI για ό, τι είχε δημιουργηθεί. Μπορείτε να συνεχίσετε να είναι ενθουσιασμένος όπως θα έπρεπε. Ωστόσο, όταν ηρεμήσει από όλη τη διαφημιστική εκστρατεία και λάμψη στη συνέχεια επιστρέφουν εδώ και ρίξτε μια τεράστια αργή ματιά σε αυτό που θα σας βοηθήσει με μέχρι να επικοινωνήστε με τον ανάδοχό σας ή κάποιος από το upline σας.

Αυτό είναι το πρώτο βήμα για την πρώτη μέρα είναι να επικοινωνήστε με τον ανάδοχό σας για ένα σε μια συζήτηση. Θα πρέπει να είναι σε θέση να σας δείξω τι GDI είναι και πώς να το χρησιμοποιήσει με βάση την επιχείρησή σας. Πήρε ότι, GDI είναι μόνο ένα μέρος ενός ιδρύματος που θα δημιουργήσει μια πραγματική στερεά foundtion πρώτα. Στη συνέχεια θα σας δείξει πώς να δημιουργήσετε ένα πραγματικά μοναδικό δική σας επιχείρηση.

Επιτρέψτε μου να σας δώσω ένα παράδειγμα για αυτό. Η επιχείρησή μου ήταν γύρω από τις αρχές της δεκαετίας του '70 Amis Interactive Κοινοτήτων. I ειδικεύονται σε επιχειρηματικές υπηρεσίες υποστήριξης δεν έχει σημασία πόσο μικρή ή μεγάλη. Όλα αυτά χωρίς κόστος για τις υπηρεσίες υποστήριξης της ζωής μου. Αυτό δεν αναφέρεται ποτέ από οποιαδήποτε άλλη εταιρεία που δεν είναι ένας μη κερδοσκοπικός είδους

Λοιπόν, έχω την παροχή υπηρεσιών υποστήριξης για τις επιχειρήσεις, ατομικές ιδιοκτήτες επιχειρήσεων, καθώς και κάθε εγκατάσταση που είναι η παροχή υπηρεσιών προς τις κοινότητές μας σε όλο τον κόσμο. Δεν έχει σημασία πού βρίσκεστε έχουμε υποστήριξη σε κάθε τομέα θα έχετε μια πρόκληση με. Από την έναρξη μιας επιχείρησης στο να διατηρηθεί ζωντανή.

Αυτή είναι η δουλειά μου για πάνω από 30 χρόνια και θα παραμείνει. Τώρα, GDI είναι και θα είναι πάντα ένα μέρος μου στάση, που είναι ένα τεράστιο μέρος του ένα γερό θεμέλιο ότι η επιχείρησή μου και 100s των άλλων υπολογίζει για διάφορους λόγους.

Όταν μπορείτε να πάρετε με χορηγό σας ή να ξεκινήσετε upline από τις αρχές του τι η επιχείρησή τους. Οι περισσότεροι άνθρωποι συγχέονται με ότι έχω μια επιχείρηση, εγώ πώληση Avon, ή κλπ. .. ή είμαι ένας έμπορος θυγατρικών. Αυτά δεν είναι ιδιοκτήτες των επιχειρήσεων και αυτό είναι το problme με τη βιομηχανία μας. Αυτές είναι όλες οι θέσεις των πωλήσεων και τίποτα άλλο αλλά πληρώνουν μια εταιρεία για να έχουν την τιμή να συνεχίσει τις δαπάνες των χρημάτων που δεν έχουν για μια ευκαιρία να έχουν οι άνθρωποι κάνουν το ίδιο. Ποτέ δεν θα υπάρχουν άνθρωποι που κάνουν τα χρήματα από ακριβώς αυτό. Αυτοί που έχουν κάνει με τις εν λόγω εταιρείες, όπου μαζί τους στο beginings όταν κανείς άλλος δεν ήταν γύρω και να οικοδομήσουν μια αυτοκρατορία των πωλήσεων τους ανθρώπους του προϊόντος από niether εταιρεία έχετε στην κατοχή σας. Θα υπάρχουν CEOs ή όλα αυτά τα πράγματα. Είναι απλά οι πωλήσεις τους ανθρώπους που μπήκατε στο χρόνο πριν όλοι οι άλλοι έκαναν. Η σωστή στιγμή όμως ακόμα μόνο τις πωλήσεις τους ανθρώπους.

Τώρα, αν θέλετε να δημιουργηθεί μια πραγματική επιχείρηση online ή offline. Θα και πάντα θα χρειάζονται ένα ίδρυμα προτού να δείτε οποιαδήποτε χρήματα ή την ανάπτυξη. Αυτό είναι ακριβώς το πώς οι επιχειρήσεις είναι εγκατεστημένες. GDI είναι το μόνο μέρος που μπορεί να δημιουργήσει ένα ίδρυμα και να δημιουργήσουν μια πραγματική επιχείρηση. Ωστόσο, δεν αναφέρει ότι GDI είναι μια επιχείρηση απλά να γνωρίσουν τι GDI είναι και πώς να το χρησιμοποιήσει με το σωστό τρόπο την πρώτη φορά.

Θα είμαι πάντα κοντά και έτσι θα Παγκόσμια οικογένειά μου / Partners που μπορείτε να πείτε ποιοι είμαστε κοιτάζοντας τα προφίλ μας και να δούμε ότι είναι πλήρης εντός της περιοχής υπογραφή μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου ή να τους το ένα στο ένα μόνο αφού έχετε αποτύχει να επικοινωνήστε με χορηγό ή upline σας.

Ανυπομονούμε για την παροχή πληροφοριών ακριβώς εδώ που θα σας βοηθήσουν να πάρετε αυτό το δικαίωμα. Πάρτε το χρόνο σας και να πάρετε σοβαρά για το αν θέλετε μια πραγματική επιχείρηση ή απλά να ενεργούν όπως και οι υπόλοιποι να είναι ένα πρόσωπο πωλήσεων που πληρώνει για ακίνητα προς πώληση άλλων λαών »;
Logged

"Semper Fidelis - Always Faithful"

"All Is Well" Together We Will Make It!
William E. Amis,Jr.III
(888) 888-9802 ext. 75152
24hr request for support http://www.vcita.com/william.amis?
(Hands On Trainning)
williamamis@amisinteractivecommunities.ws
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Copyright © 2024 by Global Domains International, Inc. · All Rights Reserved
701 Palomar Airport Road #300 · Carlsbad, CA 92011 · 760-602-3000