April 26, 2024, 09:26:32 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
News: Welcome to Talk.ws - The Official Forum for all GDI members!

If you are a new member please make sure to read the "Forum Rules, Forum Tutorials, and GDI FAQs" section.

Please avoid posting any questions which may require us to discuss detailed information regarding your GDI account. Such questions should be submitted to support@wsdomains.ws.

GDI has a strict Anti-SPAM policy. Please do NOT send unsolicited messages via Private Message.
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: o je naše pomoc ve vás jazyce!  (Read 2356 times)
WilliamAmis
Hero Member
*****
Posts: 1016


It's only about, what you determined as success!


View Profile WWW
« on: August 16, 2013, 11:34:36 AM »

Dobrý den, vítejte na GDI,

Chci být první, kdo se nabídnout pomoc s tím, co oblasti, které potřebujete vědět v GDI první. Pak budete také ukáže, jak používat GDI na to, co bylo vytvořeno kolem. Můžete pokračovat být vzrušený, jak byste měli. Přesto, když se uklidnit ze všech humbuk a třpytu a pak se sem vrátit a vzít obrovskou pomalu podívat na to, co jsem vám pomůže s až budete kontaktovat svého sponzora nebo někdo ve vašem upline.

To je první krok na první den je kontaktovat svého sponzora pro jeden na jednoho rozhovoru. Měli by být schopni ukázat, co GDI je a jak ji používat na základě vašeho podnikání. Mám to, že GDI je jen část základu, který vytvoří skutečný pevný foundtion jako první. Pak uvidíte, jak vytvořit skutečný jedinečný podnik vlastní.

Dovolte mi, abych vám příklad. Moje firma byla asi od počátku 70. Společenství Amis Interactive. Specializuji se na služby podpory podnikání bez ohledu na to, jak malé či velké. Vše bez nákladů za mé služby celoživotní podporu. To je nikdy zmínil se o jakoukoli jinou společností, která není nezisková Corp.

No, já poskytují podpůrné služby pro podniky, jednotlivé živnostníky a jakékoli zařízení, které je k poskytování služeb našim komunitám po celém světě. Bez ohledu na to, kde se nacházíte máme podporu v každé oblasti, budete mít problém s. Od zahájení podnikání na jeho zachování.

To je moje podnikání pro více než 30 let a bude i nadále. Nyní, GDI je a vždy bude mým jednu zastávku místo, které je obrovská část pevných základech, že moje podnikání a 100s dalších počítat z různých důvodů.

Když se dostanete na svého sponzora nebo Upline začít od začátku, co jejich podnikání je. Většina lidí je zmateno, že mám na firmu, jsem prodej Avon, nebo atd. .. nebo jsem affiliate marketingu. Nejedná se podnikatelů, a to je problme s naším průmyslem. To jsou prodejní místa a nic jiného přece zaplatit společnost měla tu čest pokračovat v utrácení peněz, které nemají za možnost mít lidé udělat totéž. Nikdy tam bude lidí, jak vydělat peníze z právě dělá, že. Ti, kteří dělali to s těmito společnostmi, kde se s nimi na začátcích, kdy nikdo jiný kolem a vybudovat impérium prodejců výrobků od společnosti Niether z vás vlastní. Oni nejsou ředitelé nebo všechny ty věci. Jsou to jen prodejci, kteří dostali v době, než všichni ostatní ano. Správný čas, ale přesto jen prodejci.

Nyní, pokud chcete vytvořit skutečné podnikání online nebo offline. Ty by a vždy bude potřebovat základy, než uvidíte nějaké peníze, nebo růst. To je prostě způsob, jakým podniky jsou usazeny. GDI je jediné místo, kde si můžete vytvořit základy a vytvořit skutečné podnikání. Přesto, neuvádějí, že GDI je firma jen poznat, co je GDI a jak ji používat správným způsobem poprvé.

Budu vždy kolem, a tak bude moje rodina Global / Partneři které si můžete říct, kdo jsme prohlížením našich profilech a vidět, že je úplná ve podpisu oblasti, můžete mě kontaktovat nebo jim jeden na jednoho až poté, co se nepodařilo, aby se kontaktujte svého sponzora nebo horní linie.

Těšíme se na poskytování informací, které tady vám pomůže získat toto právo. Vezměte si čas a brát vážně, pokud chcete skutečný obchod, nebo jen chovat jako zbytek bytí prodeje osoba, která platí pro prodej nemovitostí někoho jiného?
Logged

"Semper Fidelis - Always Faithful"

"All Is Well" Together We Will Make It!
William E. Amis,Jr.III
(888) 888-9802 ext. 75152
24hr request for support http://www.vcita.com/william.amis?
(Hands On Trainning)
williamamis@amisinteractivecommunities.ws
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Copyright © 2024 by Global Domains International, Inc. · All Rights Reserved
701 Palomar Airport Road #300 · Carlsbad, CA 92011 · 760-602-3000