March 29, 2024, 02:33:58 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
News: Welcome to Talk.ws - The Official Forum for all GDI members!

If you are a new member please make sure to read the "Forum Rules, Forum Tutorials, and GDI FAQs" section.

Please avoid posting any questions which may require us to discuss detailed information regarding your GDI account. Such questions should be submitted to support@wsdomains.ws.

GDI has a strict Anti-SPAM policy. Please do NOT send unsolicited messages via Private Message.
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ovo je naš ruke na podršku na svom jeziku  (Read 2850 times)
WilliamAmis
Hero Member
*****
Posts: 1016


It's only about, what you determined as success!


View Profile WWW
« on: August 16, 2013, 11:25:19 AM »

Zdravo i dobro došli u GDI,

Želim biti prvi koji će ponuditi pomoć onim područjima trebate znati u GDI prvi. Onda će također biti prikazan kako koristiti GDI za ono što je stvorena oko. Možete i dalje biti uzbuđen kao što bi trebalo. Ipak, kad se smiri od svih hype i sjaj onda vrati ovdje i uzeti ogroman sporo Pogledajte šta ću vam pomoći s dok ne obratite sponzor ili bilo koga u vašoj Upline.

To je prvi korak na dan jedan je da se obratite svom sponzora za jedan na jedan razgovor. Oni bi trebali biti u mogućnosti da vam pokažem šta GDI je i kako ga koristiti na osnovu vašeg poslovanja. Shvatio, GDI je samo dio temelja koji će uspostaviti pravi čvrsta foundtion prvi. Tada ćete se pokazati kako stvoriti pravi jedinstven poslovni svoje.

Dozvolite mi da vam dam jedan primjer za to. Moj posao je bio oko od ranih 70-ih Amis Interactive zajednica. Ja specijalizirati u poslovne podrške, bez obzira koliko mala ili velika. Sve bez troškova za mog života usluga podrške. Ovo se nikad nije spomenuo bilo koju kompaniju koja nije neprofitna Corp

Pa, ja pružaju usluge podrške za poslovne subjekte, individualne poslovne vlasnici i bilo osnivanje koja je pružanje usluga našim zajednicama širom svijeta. Bez obzira gdje se nalazite imamo podršku u svakom području ćete imati izazov. Od pokretanja poslovanja u skladu je živ.

To je moj posao za više od 30 godina i da će ostati. Sada, GDI je i uvijek će biti moj jednim presjedanjem mjesto koje je veliki dio čvrste temelje da je moj posao i 100s drugih računati iz raznih razloga.

Kada ste dobili sa svojim sponzor ili Upline start od početka onoga što njihova poslovanja je. Većina ljudi su zbunjeni s rekavši da imam posao, ja prodajem Avon, ili itd .. ili ja sam Affiliate Marketer. Ovo nisu poslovne vlasnici i to je problme s naše industrije. To su sve prodaje pozicije i ništa drugo a ipak oni plaćaju da kompanija ima čast nastaviti trošenje novca nemaju za priliku da se ljudi učine isto. Nikada neće postojati ljudi koji donose novac od samo radi toga. Oni koji su napravili sa onim kompanijama gdje se s njima na počecima kada niko drugi nije bio u blizini i oni grade carstvo prodaje ljudi proizvoda od firme niether od imate. Oni nisu izvršni direktori i sve te stvari. Oni su samo prodaje ljudi koji je dobio u vrijeme prije nego svi ostali. U pravo vrijeme ipak samo prodaje ljudima.

Sada, ako želite uspostaviti pravi posao online ili offline. Ti bi i uvijek će biti potreban temelj prije nego što vidite bilo koji novac ili rast. To je samo način poslovanja su uspostavljeni. GDI je jedino mjesto možete stvoriti temelj i uspostaviti pravi posao. Ipak, ne navode da je GDI posao samo da se zna šta GDI je i kako ga koristiti na pravi način prvi put.

Ja ću uvijek biti tu i da će moja familija Globalni / partneri koji vam mogu reći ko smo gledajući naše profile i vidjeti to je potpuno u potpis području možete me kontaktirati ili ih jedan na jedan jedini nakon što nisu uspjeli da kontaktirate svoj sponzora ili Upline.

Radujemo u pružanju informacija ovdje, koji će vam pomoći da se ovo pravo. Uzmite si vremena i dobiti ozbiljne o ako želite pravi posao ili samo djelovati kao i ostatak biti prodaje osoba koja plaća za prodaju drugim narodima 'imovinu?
Logged

"Semper Fidelis - Always Faithful"

"All Is Well" Together We Will Make It!
William E. Amis,Jr.III
(888) 888-9802 ext. 75152
24hr request for support http://www.vcita.com/william.amis?
(Hands On Trainning)
williamamis@amisinteractivecommunities.ws
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Copyright © 2024 by Global Domains International, Inc. · All Rights Reserved
701 Palomar Airport Road #300 · Carlsbad, CA 92011 · 760-602-3000